Zľava!

19.50 12.50

Sheldon Spiral Diamond NAVY

Ponožka Sheldon je súčasťou kolekcie Pantherella Vintage Collection, ktorá v sebe nesie kultové vzory Pantherella. Tie zodpovedajú klasickým farebným paletám a vytvárajú nadčasový štýl. Pánske ponožky značky Sheldon sú vybavené slávnou Pantherellovou „bezšvovou“ špičkou. Sheldon je dokonalá, ľahká, formálna ponožka.

Pre svoju jedinečnosť a vysokú kvalitu sú výrobky Pantherella dodávané do známych svetových módnych domov ako HARRODS, BARNEYS, BERGDORF GOODMAN, J CREW alebo pre individuálne značky ako VIVIENNE WESTWOOD, TED BAKER, EDE & RAVENSCROFT atď.

Zrušiť výber
Katalógové číslo: Pa-030-530 Kategórie: , Značka:

Popis

Egyptská bavlna použitá pri výrobe tejto ponožky sa pestuje a spracováva v delte Nílu. Následne je tkaná do najkvalitnejšej priadze v Taliansku.
Vlákna egyptskej bavlny „Giza 88“ sú veľmi dlhé a preto sa môžu premeniť na veľmi jemnú priadzu.  Vlákno priadze pozostáva z dvoch prameňov, ktoré sú spolu skrútené extra zákrutom. To je zásadný rozdiel než u menej kvalitnej bavlny, vytvorenej iba z jedného vlákna. Tieto dlhé vlákna sú tiež odolné proti „pufrovaniu“ a preto vytvárajú veľmi odolné ponožky.
Mercerizačný proces (vlákno prechádza plameňom) odstraňuje z vlákien všetky povrchové vlákna, čo znamená, že je úplne hladké a bez chumáčov. Výsledkom je, že ponožky Mercerised Cotton Lisle majú veľmi hodvábny a lesklý vzhľad.

Ďalšie informácie

Veľkosť

39-40, 41-44, 45-47