7.50

3D

Ponožky pre ženy, mužov, chlapcov a dievčatá, ktoré sú navrhnuté a vyrábané so starostlivosťou a snahou o najvyššiu kvalitu. Výška na stred lýtka, Bezšvová na prstoch, Pohodlná a široká manžeta. Urobte prvý krok k väčšej farebnosti života!

Zloženie: 80% najlepšia česaná bavlna, 15% polyamid zabezpečujúci trvanlivosť a 5% elastan prispôsobujúci sa tvaru nohy. 100% zábava!

Zrušiť výber
Katalógové číslo: SP-020-080 Kategórie: Značka:

Popis

SPOXSOX je značka farebných ponožiek, ktoré sú navrhnuté a vyrábané so starostlivosťou a snahou o najvyššiu kvalitu. Výrobca je z Poľska, na trhu pôsobí viac ako 20 rokov a svoje skúsenosti s vášňou pretavuje do svojich výrobkov. Na výrobu je použitá iba najlepšia česaná bavlna spájajúca v sebe trvanlivosť, pohodlie a krásny dizajn.
Dôraz sa kladie na dizajn, detaily vzoru a presnosť remeselnej zručnosti. Doslovne nenávidia 🙂 “keď je vzor vystrihnutý uprostred prstov alebo okolo päty a preto sa mu vždy snažia vyhnúť”.

“Navrhujeme s vášňou, nie vždy podliehame módnym trendom, pretože chceme ponúknuť jedinečné produkty s krásnym a niekedy bláznivým dizajnom”.

Ďalšie informácie

Veľkosť

36-39, 40-43, 44-46